top of page
Gdzie w grę wchodzi higiena, bezpieczeństwo, trwałość i szybkość wykonania.
Odporność na uszkodzenia

Okładziny SpeedWall to produkt odporny na uszkodzenia. Uderzenia, które mogłyby doprowadzić do uszkodzeń klasycznych płytek ceramicznych praktycznie nie zostawiają śladu na twardej powierzchni arkuszy SpeedWall. Dodatkowo, w przeciwieństwie do płytek formowane na gorąco narożniki Okładzin SpeedWall nie wymagają zastosowania wyobleń ze stali nierdzewnej, co również zmniejsza koszty Państwa inwestycji.

 

Prostota i szybkość montażu

Okładziny SpeedWall są łatwe w montażu. Istnieje możliwość montażu bezpośrednio na dotychczasowe powierzchnie takie jak tynki, ściany z pustaków, cegieł, płyty gipsowe lub płytki ceramiczne bez konieczności ich usuwania.

 

Czystość i higiena

Okładziny SpeedWall to produkt łatwy w utrzymaniu. W przypadku zabrudzenia gładka powierzchnia Okładzin SpeedWall wymaga jedynie przetarcia wodą ze standardowym środkiem czyszczącym.

Monterzy Okładzin SpeedWall wykonują wszystkie prace związane z łączeniem i formowaniem arkuszy na miejscu instalacji. Prócz tego nasi wyszkoleni instalatorzy to gwarancja szybkiego i profesjonalnego montażu w zgodzie z istniejącymi dyrektywami Unii Europejskiej dotyczącymi zdrowia i higieny.

bottom of page