top of page

O firmie

Firma SpeedWall pragnie zagwarantować nowopowstającym przedsiębiorstwom branży spożywczej, gastronomicznej i medycznej montaż jak najwyższej jakości trwałych i higienicznych wykończeń wnętrz.

Istniejącym firmom u progu rozbudowy bądź remontu pragniemy przedstawić alternatywę skracającą do minimum przestoje produkcyjne i eliminującą niedogodności (hałas i zabrudzenia) związane z tradycyjnymi remontami.

 

Speedwall dostarcza najwyższej klasy usług z zakresu montażu nowatorskiej technologii syntetycznych systemów wykończeniowych powierzchni wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi higiena, bezpieczeństwo, trwałość i szybkość wykonania.

 

Speedwall rozpoczął swą działalność na polskim rynku w roku 2011 jako bliźniacza firma irlandzkiego przedsiębiorstwa Kleentech, które swą 30-letnią działalnością i współpracą z ponad 3000 tysiącami klientów było beneficjentem gospodarczego sukcesu Celtyckiego Tygrysa.

 

Speedwall oferuje kompletną instalację higienicznych Ścian i Sufitów PCV przez zespół doświadczonych i wielokrotnie w tej dziedzinie docenianych ekspertów na terenie Polski i Europy. Speedwall  to młoda firma dziedzicząca przeszło trzy dekady doświadczenia, tysiące zleceń i tyluż klientów, zadowolonych z wysokiej klasy usług wykonanych na czas, po konkurencyjnej cenie.

Technologia higienicznych okładzin ściennych SpeedWall jest z powodzeniem stosowana przez małe, średnie i duże przedsiębiorstwa branży medyczno-laboratoryjnej, gastronomicznej, jak również produkcji i przetwórstwa spożywczego.
bottom of page